Rozpočtár / Kalkulátor (Volkswagen Konzern)

    0 150

    2036504

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-04 17:38:50

    • Nákupca
    • Obchodný referent
    • Rozpočtár/kalkulant
    • Strojný inžinier

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Obchod
    • Strojárstvo

    – zavedenie nového projektu pre koncern Volkswagen na tvorbu ponúk v automobilovom priemysle
    – kalkulácia cien pre jednotlivé diely ako aj pre komplexné zariadenia
    – nacenenie dielov, materiálov od ich technického zadania až po ich konečné zapracovanie
    – vyhodnocovanie ponúk a príprava podkladov pre rozhodovací proces nákupu
    – komunikácia s internými a externými partnermi
    – komunikácia s koncernovými partnermi

    Požiadavky na uchádzača

    – VŠ, príp. SŠ – technického, hospodárskeho, ekonomického zamerania
    – celkový prehľad o technike vozidla
    – samostatnosť, logické myslenie, analytické schopnosti, schopnosť komunikovať a presadiť sa, flexibilita
    – ochota cestovať
    – vodičský preukaz typu B
    – znalosť MS Office

    13.a 14. plat poskytnutý v júni a novembri,možnosť školení, pružný pracovný čas a iné.

    Životopisy prosíme zasielať aj v slovenskom aj v NEMECKOM jazyku. Úvodný pohovor bude prebiehať taktiež v nemeckom jazyku.

    Die Gesellschaft Autovision Slovakia,s.r.o. ist die Tochtergesellschaft von Volkswagen Slovakia,a.s.,die im Portfolio der Tätigkeiten hauptsächlich die Unterstützungstätigkeiten für die Automobilindustrie hat. Die Gesellschaft Autovision Slovakia,s.r.o. gehört dem Konzern VW.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Autovision Slovakia,s.r.o.

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý