Rozpočtár / Kalkulant ­ / Prípravár stavieb práca v Nitre na TPP alebo Živnosť

    0 1

    3244077

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-15 15:19:23

    • Prípravár stavieb
    • Projektant
    • Rozpočtár/kalkulant
    • Rozpočtár/kalkulant stavieb

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Stavebníctvo a reality
    • Strojárstvo

    Popis práce

    Na pozícii ROZPOČTÁR ­ KALKULANT budete zodpovedať za:
    ­ zostavovanie cenových kalkulácií projektov (práca v MS Excel)  ­ schválenie a obhajovanie spracovania cenovej ponuky  ­ zapracovávanie požiadaviek a potrieb zákazníka  ­ reportovanie nadriadeným

    Požiadavky na uchádzača

    anglický jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni PODMIENKOU  ­ veľmi dobrá znalosť práce v programe Excel PODMIENKOU  ­ samostatnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu

    ­ možnosť kariérneho rastu  ­ na zaklade dohody je mozne v pripade potreby zabezpecit ubytovanie na naklady firmy  ­ práca pre rozvíjajúcu sa medzinárodnú výrobnú spoločnosť ­ flexibilná pracovná doba  ­ práca v Nitre (nie premyselný park)  ­ možnosť individuálnych hodín anglického jazyka s lektorkou priamo v našej spoločnosti

    ­ PROSÍME VÁS, ABY STE REAGOVALI NA PRACOVNÚ PONUKU VÝHRADNE PÍSOMNOU FORMOU. PRE VEĽKÝ ZÁUJEM TELEFONICKY INFORMÁCIE NEPOSKYTUJEME (nie je to kapacitne možné)
    ­ KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

    Slovensko-dánska výrobná spoločnosť s viac ako 30 ročnou tradíciou. Zaoberáme sa výrobou a montážou ustajňovacej technológie pre ošípané ako aj stavebných prvkov používaných na Slovensku aj v zahraničí. Naša strojárska výroba sa nachádza v Nitre na Štúrovej ulici číslo 51 (hneď vedľa knižnice Slovenskej poľnohospodárskej univerzity).Pre viac informácií o spoločnosti a voľných pracovných pozíciách navštívte našu webstránku:

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Farm Choice s.r.o.

    50-99 zamestnancov

    Strojársky priemysel