Robotník/robotníčka

    0 8

    2893249

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-01-16 07:58:09

    • Robotník

    • Výroba

    rezanie/strihanie sklených výstuží, manipulácia s formami, ukladanie sklených výstuží do foriem, laminovanie, odformovanie výrobkov, manipulácia s výrobkami

    Požiadavky na uchádzača

    manuálna zručnosť, precíznosť

    Životopis prosíme zasielať emailom. Kontaktovať môžete aj telefonicky prípadne osobne na adrese prevádzky Hubina č. 248 v pracovných dňoch od 09:00 do 15:00 hod.

    Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov zo sklolaminátu. Ide hlavne o výrobky pre automobilový priemysel, telekomunikácie a poľnohospodárstvo. Vo firme je zavedený SMK ISO 9001:2000

    Možný dátum nástupu

    01.02.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • základné vzdelanie
    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent strednej školy

    Názov spoločnosti

    MASIP,s.r.o.

    26

    Ostatná priemyselná výroba