Repasér/Údržbár motorových vozidiel

    0 134

    2079954

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 14:49:09

    • Autoelektrikár
    • Autoklampiar
    • Automechanik
    • Inžinier údržby
    • Konštruktér

    • Automobilový priemysel

    Príprava na odovzdanie nových vozidiel (odstránenie ochranných fólií, umytie a umiestnenie vozidla do odovzdávacích priestorov), údržba vozidiel vozového parku, umývanie a tankovanie, dopĺňanie prevádzkových kvapalín podľa pokynov v Pracovnom zošite, údržba vystavených vozidiel, údržba vystavených vozidiel v showroome a pred showroomom (odstránenie prachu, vyčistenie interiéru,vonkajšie umytie, preštartovanie, nabíjanie vozidiel podľa harmonogramu), údržba zariadení umyvárky a udržiavanie čistoty, obsluha čističky odpadových vôd, ostatné činnosti podľa nariadení a príkazov priameho nadriadeného.

    Požiadavky na uchádzača

    lojalnost, pracovitost, zrucnost.

    Ziadosti a zivotopisy prosim zasielat na l.feketeova@motor-car.sk. Koncom aprila bude vybranych cca 15 uchadzacov, ktorych telefonicky kontaktujeme a dohodneme stretnutie kvoli pohovoru.

    Autorizovaný predaj a servis Mercedes-Benz, KIA

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Motor-Car Nitra, s.r.o.

    29

    Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov