Referent/ka callcentra

    0 126

    693830

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-07 13:19:03

    • Administratívny pracovník, referent
    • Telefonický operátor

    • Administratíva

    Telefonický kontakt so zákazníkom, príjem objednávok, ich zadanie do systému, príprava podkladov pre rozvozy, fakturácia, promočné telefonické aktivity a servis zákazníkom, riešenie reklamácii.
    Zastupovanie počas materskej dovolenky.

    Požiadavky na uchádzača

    Dobré komunikačné schopnosti, extrovertná , aktívna povaha, príjemný hlas a vystupovanie, maďarsky jazyk vítaný.

    Spoločnosť je distribútorom dekoratívnych materiálov určených na dekoráciu a renováciu interiérov, stabilná spoločnosť, na trhu pôsobí od roku 1992; ďalej sa zaoberá dodávkami a inštaláciami nadštandardných úprav stien (Veľké množstvo tapiet od popredných svetových výrobcov, Benátske stierky inovované pre potreby modernej architektúry, pohľadový betón, 3D steny, steny s „korozívnym“ efektom, obkladové kamene, a pod.).

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    KARKI spol. s r. o.

    26

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – základy