Referent terminálu kombinovanej dopravy

    0 114

    627626

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-01 12:39:36

    • Logistik

    • Doprava, špedícia, logistika

    Popis práce

    – kontrola technického stavu ISO kontajnerov
    – kontrola nakládky kontajnerov na dopravný prostriedok
    – kontrola uzáver a sprievodných dokladov ku kont.zásielkám
    – spisovanie hlásenia o poškodení kontajnera

    Požiadavky na uchádzača

    – vzdelanie technického smeru výhodou
    – práca v dvojzmennej prevádzke ( 06,00 – 14,00 / 14,00 – 22,00 )
    – komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
    – presnosť, dôslednosť
    – schopnosť rýchleho a správneho rozhodovania
    – odolnosť voči záťaži, trpezlivosť

    Akciová spoločnosť so špecifickým zameraním na aktivity prekladu tovarov v prístave Bratislava, vo vodnej doprave a nadväzných odboroch.

    Možný dátum nástupu

    apríl 2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Slovenská plavba a prístavy a.s.

    770

    Doprava, logistika

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – základy