Referent služieb zákazníkom

    0 206

    836896

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-06 09:32:10

    • Obchodný referent
    • Referent odbytu
    • Telefonický operátor

    • Administratíva
    • Obchod

    – telefonická a e-mailová komunikácia s externými a internými zákazníkmi (Európa, Blízky východ, Amerika)
    – spracovanie objednávok na dodávky tovaru v systéme SAP, potvrdzovanie termínu dodania
    – komunikácia s oddelením plánovania, výroby a skladu – zabezpečenie dodržania termínov dodávok
    – riešenie problémov spojených s dodávkou a iných požiadaviek zákazníka
    – reporting – príprava rôznych prehľadov a štatistík

    Požiadavky na uchádzača

    – predchádzajúca pracovná skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou
    – dobré komunikačné zručnosti, príjemné vystupovanie
    – schopnosť rozvážne reagovať na problematické a konfliktné situácie

    – práca v stabilnej, zahraničnej spoločnosti
    – práca v medzinárodnom prostredí, intenzívna komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti
    – komplexné zaškolenie
    – stravovanie zabezpečené v priestoroch firmy
    – spoločné firemné podujatia (letná akcia, vianočný večierok)

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite, prosím, Váš životopis na dole uvedené kontakty. Pre danú pozíciu je nevyhnutná veľmi dobrá znalosť angličtiny, prosím, neposielajte Vaše žiadosti, ak nie ste schopní komunikovať v AJ.

    Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

    Datalogic je svetovým lídrom na trhoch produktov zameraných na automatický zber dát (Automatic Data Capture) a priemyselnú automatizáciu (Industrial Automation). Naše inovatívne riešenia a produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov po celom svete, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností .
    Celosvetovo zamestnáva Datalogic 2500 zamestnancov v 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky.
    Pobočka Datalogic Slovakia, s.r.o, v Zavare pri Trnave funguje od roku 2005 a je zameraná na výrobu ručných a fixných skenerov čiarových kódov. V súčasnosti zamestnáva cca 200 zamestnancov a zabezpečuje výrobné, servisné a logisticko-distribučné služby pre európskych zákazníkov spoločnosti.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.

    220

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý