Referent servisov a predaja náhradných dielov

    0 22

    2351514

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-12-03 13:20:08

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Predaj náhradných dielov, vypracovanie cenových ponúk, evidencia objednávok, evidencia ND, inventarizácia, vybavovanie reklamácií, spolupráca so servisným technikom, priamy kontakt so zákazníkmi

    Požiadavky na uchádzača

    Zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, vystupovanie, lojalita k firme. Záujemci s Elektro vyhláškou 718/, par.22,23 znalosť technickej problematiky,
    a s preukazom vodiča vysokozdvižných vozíkov, VP sa uprednostnia.

    Práca na jednu smenu, 8,5hod. pracovný čas, voľné víkendy, odborný a mzdový rast, sociálne výhody, stravné lístky

    Ak Vás ponuka oslovila, pošlite na uvedený e mail životopis. Vopred ďakujeme za záujem všetkým uchádzačom, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať všetky kritériá.

    Servis a predaj baliacich strojov a obalového materiálu.

    Možný dátum nástupu

    01.02.2016

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    TECHNOBAL – Šaľa, s.r.o.

    5

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Skladové hospodárstvo – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý