Referent odbytu

    0 44

    1888262

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-30 22:45:32

    • Administratívny pracovník, referent
    • Obchodný referent
    • Referent odbytu

    • Administratíva
    • Obchod

    Popis práce

    Administratíva:
    • odbytové práce, príprava cenových ponúk, obchodných podkladov a zmlúv, podpora obchodu
    • fakturácia podľa dodaných podkladov, manažment pohľadávok
    • marketingové práce, komunikácia s klientom
    • administratívne práce, sledovanie platnej legislatívy
    • tvorba a spracovanie hlásení

    Ďalšie administratívne práce podľa pokynov nadriadeného

    Požiadavky na uchádzača

    – Nadšenie a entuziazmus
    – Organizačný typ
    – Iniciatívny a kreatívny prístup k práci
    – Logické a obchodné myslenie
    – Aktívny prístup k plneniu pracovných úloh a povinností
    – Samostatnosť, iniciatíva, angažovanosť, dôslednosť
    – Schopnosť vyjednávať podmienky spolupráce
    – Zmysel pre dôslednosť
    – Lojalita k firme aj k zákazníkovi
    – Príjemné vystupovanie
    – Prax v riadení motorového vozidla skupiny B

    – kreatívny prístup celého kolektívu
    – pravidelne vzdelávanie zamerané na aktuálne požiadavky a legislatívu
    – práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
    – sebarealizácia

    Žiadosti so životopisom a priloženou fotografiou zasielajte prosím na našu e-mailovú adresu kariera@plasticpeople.sk
    Záujemcov ktorý spĺňajú kritéria pozveme na osobný pohovor
    Všetkým uchádzačom úprimne ďakujeme za prejavený záujem.

    Spoločnosť Plastic People, s.r.o. podniká v oblasti odpadového hospodárstva. Je držiteľom certifikátu ISO. Poskytovanie služieb spoločnosťou je založené na individuálnom prístupe a požiadavkách klienta s dôrazom na jeho spokojnosť. Dôraz sa predovšetkým kladie na ekológiu a konanie v súlade s ochranou životného prostredia.

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

    Komplexné služby v oblasti odpadového hospodárstva pre podnikateľov, verejný sektor a občanov.
    Iné obchodné činnosti

    Adresa spoločnosti
    Plastic People, s.r.o
    Dunajská 12
    811 08 Bratislava

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Plastic People, s.r.o.

    Dunajská 12

    13

    Iné služby

    Znalosti

    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý