Referent odbytu v zahraničnom obchode

    0 122

    2052096

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-18 08:39:51

    • Administratívny pracovník, referent

    • Administratíva

    Popis práce

    – Evidenca zákaziek v strojárskej výrobe
    – Evidencia dokumentácie k zákazkam
    – Dojasňovanie podrobností vo výkresovej dokumentácií
    – Vypracovanie objednávok a dodacích listov
    – Podpora logistických činností
    – Ostatná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
    – Ostatná administratíva podľa aktuálnych potrieb

    Požiadavky na uchádzača

    Základnou podmienkou je znalosť nemeckého jazyka.
    Preferujeme absolvenstra z oblasti stojárstva so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie, ale nieje to podmienkou, len veľkým bonusom.

    O nás

    OSDM zabezpečuje dodávky konštrukčných, projekčných a elektromontážnych prác, predovšetkým však produktov strojárskej výroby podľa dokumentácie zákazníkov pre stabilnú skupinu odberateľov z krajín EU, hlavne pre firmy zo skupín medzinárodných koncernov.

    Pre realizáciu týchto dodávok využíva kapacity vybraných špičkových firiem zo Slovenska, Česka a Poľska

    Možný dátum nástupu

    13.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    OSDM s.r.o.

    Charakteristika spoločnosti

    O nás

    Strojársky priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý