Referent ekonomiky

    0 91

    3163049

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-08-17 12:31:53

    • Ekonóm
    • Účtovník

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo

    Účtovanie bankových operácií, dodávateľských faktúr a interných dokladov spoločnosti, vrátane overenia týchto účtovných dokladov a preskúmania prípustnosti jednotlivých účtovných operácií.
    Preverovanie pohľadávok po splatnosti, zabezpečovanie ich vymáhania formou upomienok a dodržiavanie postupu v zmysle interných smerníc vrátane upozornenia nadriadeného na problematické pohľadávky.
    Spolupráca s bankami v zadefinovanom rozsahu, napr. príprava pravidelných informačných reportov v zmysle platných zmlúv, bankové záruky a ďalšie.
    Spolupráca pri vedení „Registra zádržného“, kontrola úhrady zádržného, vyžiadanie zádržného, podľa dohodnutých zmluvných podmienok.
    Spolupráca pri spracovaní kontrolného výkazu a daňových priznaní k dani z pridanej hodnoty a spotrebných daní.
    Spolupráca pri spracovaní inventarizácie majetku a záväzkov v zmysle platného zákona o účtovníctve.
    Spolupráca pri mesačných a ročných účtovných závierkach.
    Spolupráca s oddelením controllingu pri reportingu.

    Požiadavky na uchádzača

    Od úspešného kandidáta/ tky očakávame:
    – vzdelanie v oblasti ekonomiky / účtovníctva
    – všeobecná znalosť bankových produktov je vítaná
    – dobrú znalosť zákonov a predpisov týkajúcich sa účtovníctva a daní, shopnosť orientovať sa v uvedenej odbornej problematike a ochotu vzdelávať sa
    – zodpovednosť, samostatnosť, pružnosť
    – dôslednosť a presnosť pri plnení úloh.

    Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami,
    možnosť osobného a profesionálneho rastu.
    Bohatý sociálny program holdingu PPA CONTROLL, a.s.

    Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom o prejavený záujem.
    Váš životopis dôsledne posúdime.
    Vopred sa ospravedlňujeme, no z kapacitných dôvodov budeme ďalej komunikovať iba s uchádzačmi, ktorí spĺňajú výberové kritériá a postúpia do ďalšieho kola.

    Holding PPA CONTROLL a.s, je líder v SR v oblasti elektrosystémov a automatizovaných systémov kontroly a riadenia. Partner v poskytovaní komplexných služieb pre zákazníka v oblasti predaja energetických komodít a outsourcingových služieb.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    PPA CONTROLL, a.s.

    25-49 zamestnancov

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Začiatočník (A2)
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Podvojné účtovníctvo – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý