Recepčný/recepčná v hoteli

    0 131

    2079707

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-14 11:25:50

    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Recepčný/á je zodpovedný zaspracovanie rezervácie, príjemné a profesionálne vybavenie príchodov a odchodov hostí na hotelovej recepcii s prihliadnutím na hotelové štandardy. Poskytuje informácie rôzneho druhu hosťom a vybavuje ich požiadavky. Plne zabezpečuje spokojnosť klientov riešením ich požiadaviek a sťažností.Preberá telefonické hovory, pracuje v hotelovom rezervačnom programe HOREC.

    Požiadavky na uchádzača

    Minimálne ročná skúsenosť z práce na hotelovej recepcii – PODMIENKOU
    – Práca v rezervačnom programe HOREC výhodou
    – Silná orientácia na klienta
    – Príjemne vystupovani
    – Práca s pokladňou
    – Spolupráca s tímom
    – Schopnosť aktívne počúvať a riešiť komplikované situácie
    – Práca na zmeny
    – Anglický jazyk PLYNULE je PODMIENKOU
    – Iný cudzí jazyk je výhodou

    Zamestnanecká strava v hoteli
    – Pracovná uniforma
    – Podpora predaja (up-selling)
    Výhodná pracovná doba

    Profesionálny životopis v SJ resp. AJ. Na osobné stretnutie pozývame len uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria zadané v inzertnej ponuke.

    Hotel Albrecht je 5* boutique hotel s 11 izbami a príjemným wellness centrom. Poskytuje hosťom kvalitné služby v ubytovacej a relaxačnej oblasti. Je situovaný v luxusnej bratislavskej štvrti, ľahko dostupný meststou dopravou, v blízkosti mnohých zahraničných zastupiteľstiev. Hostia majú k dispozícii bezplatné parkovanie v areáli hotela.
    www.hotelalbrecht.sk

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    ALBRECHT Services, s. r. o.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – základy