Recepčný/ recepčná

    0 171

    399306

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-27 13:16:51

    • Barman
    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Hladáme mladých komunikatívnych ľudí na prácu na recepcii a v bare na hosteli. Požadujeme znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni, organizačné schopnosti a logické myslenie. Na recepcii sa pracuje na 12 hodinové smeny, počas celého týždňa, víkendov a sviatkov. V bare sa pracuje taktiež na dve smeny, od 8:00 do 17:30 resp. 17:30 až 04:00. Denné smeny vyžadujú prípravvu jednoduchých raňajok, fresh džúsov atď. Večerné smeny sú skor zamerané na predaj alko a nealko nápojov, čapovanie piva atď.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikatívnosť, flexibilita, zodpovednosť, organizačné schopnosti

    Práca v mladom kolektíve, zdokonalenie sa v anglickom jazyku, spoznávanie nových ľudí, príjemné pracovné prostredie…

    Prosím píšte len uchádzači ktorí viete čo znamená ubytovacie zariadenie typu hostel

    Hostel

    Možný dátum nástupu

    ihned

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Hostel Possonium

    Charakteristika spoločnosti

    Hostel

    5

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý