Recepčný/ á

    0 138

    2050563

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 12:59:19

    • Administratívny pracovník, referent
    • Recepčná

    • Administratíva
    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    – Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov
    – Poskytuje informácie o hotelových službách a cenách
    – Prevádza „check-in“ a check-out“
    – Pracuje s peňažnou hotovosťou, platobným terminálom, eviduje prijaté platby
    – Riešenie reklamácií zákazníkov
    – Komunikácia s príslušnými úsekmi
    – Komunikácia so zákaznimi

    Požiadavky na uchádzača

    – Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail
    – Jazykové a osobnostné predpoklady na veľmi vysokej úrovni
    – Vynikajúce komunikačné schopnosti
    – Zmysel pre pohostinnosť, adekvátnu pozornosť hosťom
    – Motivácia a flexibilita pracovať v dynamickom a meniacom sa prostredí hotela
    – Skúsenosti s rezervačným systémom Fidelio, alebo Opera

    – práca v mladom kolektíve
    – zázemie v stabilnej spoločnosti
    – atraktívne pracovné prostredie

    V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj životopis a krátky motivačný list na e-mailovú adresu.
    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem uchádzať sa o pracovné miesto v našej spoločnosti. Časť osobného pohovoru bude prebiehať v anglickom jazyku.
    Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Hotel DOUBLETREE BY HILTON je 4* moderný hotel, ktorý sa nachádza pri Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.

    Možný dátum nástupu

    Dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Názov spoločnosti

    HOTEL DOUBLETREE BY HILTON BRATISLAVA ****

    85

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý