Recepčná/asistentka

    0 190

    2050592

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 14:15:23

    • Asistent
    • Recepčná

    • Administratíva

    Do nášho tímu, ktorý sa stará o chod celého Executive Briefing Centra, hľadáme ľudí na recepciu s potenciálom pre budúce zaradenie na asistentské pozície v managemente rýchlo sa rozvíjajúceho holdingu spoločnosti.
    Máte chuť sa učiť a nechať sa motivovať kariérnym rastom? Prihláste sa na informačnú schôdzku, ktorá prebehne v termíne:

    streda 25.03.2015 od 10:30 h

    Schôdzka sa bude konať v sídle našej spoločnosti, Ševčenkova 34, Bratislava a slúži zároveň ako 1. kolo výberového konania, účasť na nej je preto nutná! Zašlete nám svoj životopis a motivačný list čo najskôr, ponuka je časovo obmedzená.

    Požiadavky na uchádzača

    Čo od Vás požadujeme?
    * schopnosť učiť sa nové veci a samostatne a proaktívne riešiť zadané úlohy
    * minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou (VŠ ekonomického smeru výhodou)
    * práca na PC na pokročilej úrovni
    * slovenský jazyk na veľmi dobrej úrovni (príležitostné korektúry)
    * anglický jazyk na dobrej úrovni (preklady)
    * dôraz a zmysel pre detail
    * reprezentatívne vystupovanie a zmysel pre humor
    * vodičský preukaz veľkou výhodou (aktívny vodič)
    * nástup: ihneď

    Čo Vám ponúkame?
    * možnosť získania praxe v oblasti administratívy, obchodu či organizácie
    * možnosť kvalitného vzdelávania v oblasti ICT, komunikačných a prezentačných zručností
    * príležitosť ku smerovaniu kariéry zaujímavým smerom
    * motiváciu v rychlom kariérnom postupe v horizonte 1 roku
    * motivačný systém zamestnaneckých benefitov
    * možnosť účastniť sa kulturných a športových aktivít
    * mladý a priateľský kolektív

    Ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis. Spoločnosť Vigour bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

    VIGOUR v súčasnej dobe prevádzkuje vývojové centrá v Bratislave a tiež v Prahe, Plzni, Hradci Králové, Mladej Boleslavi a Brne.

    VIGOUR zamestnáva v SR a ČR viac ako 700 IT špecialistov pôsobiacich na projektoch po celej Európe. Už 17 rokov sme kľúčovým partnerom spoločnosti Unicorn Systems.

    Naši ICT špecialisti pôsobia vo väčšine popredných finančných a telekomunikačných spoločností ako aj na projektoch vývoja kľúčových energetických systémov. Ich odborné znalosti z jednotlivých ICT projektov sú doplňované v rámci komplexného systému školení, vzdelávania a certifikáciou zameranou ako na používané ICT technológie, business know-how z odborov kľúčových klientov, tak aj rozvoj soft-skills, manažérskych a komunikačných zručností.

    Prečo práve VIGOUR?
    * pretože hľadáte prácu v IT
    * pretože chcete pracovať v stabilnej spoločnosti s mladým kolektívom
    * pretože chcete rozvíjať svoje znalosti
    * pretože chcete niečo dosiahnuť
    * pretože chcete pracovať v spoločnosti, ktorá vás dokáže oceniť

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Vigour SK

    120

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý