Recepčná / zdravotná sestra

    0 155

    2050531

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 12:11:09

    • Recepčná
    • Sestra

    • Administratíva
    • Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť

    Popis práce

    Súkromná rehabilitačná klinika ponúka prácu
    na pozícii recepčná/zdravotná sestra – jedná sa o kumulovanú pozíciu

    Náplň práce:
    starostlivosť o chod recepcie
    komunikácia s klientom ohľadom terapeutického procesu
    koordinácia klienta pri návšteve
    vykonávanie administratívnych činností
    vykonávanie odbornej asistencie lekárom

    Požiadavky na uchádzača

    aktívne nasadenie pri práci
    príjemné a vysoko profesionálne vystupovanie
    výborné komunikačné zručnosti
    časovú flexibilitu
    aktívna znalosť nemeckého jazyka je výhodou

    práca v stabilnej spoločnosti s nadštandardným
    pracovným prostredím a podmienkami

    V prípade záujmu nám zašlite životopis s foto na sadlon@applause.sk

    Klinika pohybu Applause prináša do slovenského prostredia inovatívny prístup k náprave porúch pohybového aparátu dospelých bez rozdielu veku, detí a športovcov, porovnateľný so špičkovými klinikami vo Švajčiarsku a Nemecku. http://www.applause.sk/

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    APPLAUSE s.r.o.

    Zdravotníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – aktívne