Recepčná/-ý/

    0 203

    2045140

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-03 10:17:44

    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    Recečná/-ý/ v Hoteli Viktor***,Kremnická 26,Bratislava

    Potrebujeme recepčného každú druhú sobotu a nedeľu od 6,30 do 22,00
    a ešte plus každý druhý týždeň od pondelka do nedele od 22,00 do 6,00 na prespatie v hoteli v recepčnej izbe -a v prípade,že je nočný príchod ubytovať klienta.

    Požiadavky na uchádzača

    Zaškolíme,zaučíme,hľadáme človeka so záujmom,s príjemným vystupovaním,komunikatívneho,loajálneho k firme,so znalosťou angličtiny,prípadne aj iné cudzie jazyky sú vítané.Práca je vhodná na privyrobenie si.

    Príjemné prostredie,dobré pracovné podmienky.

    Prosím pošlite mailom na podstavkova@ipgymnazium.sk životopis,budeme Vás kontaktovať.

    Hotel Viktor
    Kremnická 26
    851 01 Bratislava

    Možný dátum nástupu

    01.05.2015

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    IP s.r.o.

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne