Recepčná/ Recepčný

    0 211

    993057

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-05-10 10:48:41

    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – práca v 4* hoteli v Bratislave – Rača
    – práca s hotelovým programom HORES
    – rezervácie
    – check- in, check- out hostí
    – starostlivosť o hostí – komunikácia s hosťami, vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí, poskytovanie informácií, komunikácia v cudzom jazyku
    – príprava a vystavovanie účtov a faktúr
    – práca s pokladňou a platobným terminálom, zmenárenská činnosť
    – zodpovednosť za plynulý chod recepcie
    – administratíva
    – spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela

    Požiadavky na uchádzača

    – samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
    – príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
    – dobré organizačné schopnosti, schopnosť dynamicky riešiť problémy

    – ubytovanie zdarma
    – zamestnanecká strava
    – zľavy na vstupy do relaxcentra

    – zamestnanie v stabilnej spoločnosti
    – rozmanitá náplň práce v príjemnom pracovnom prostredí v mladom kolektíve
    – možnosť osobného a profesného rastu

    V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím Váš životopis na uvedený email zamestnanie@hotelbaronka.sk.
    Každý doručený životopis bude dôkladne posúdený. Žiaľ, nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať, bola daná prednosť inému kandidátovi.
    Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

    Hotel Barónka ****, Mudrochova 2, 835 27 Bratislava
    Spoločnosť HIMEX PLUS s.r.o. sa zaoberá poskytovaním ubytovacích, stravovacích, kongresových a iných doplnkových služieb.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    HIMEX PLUS s.r.o.

    25

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)