Recepčná, predajca – vhodné pre absolventov

    0 2

    2773588

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-11 13:10:49

    • Recepčná

    • Administratíva

    Po zaškolení sa budete venovať priamemu predaju služieb a tovaru
    Starostlivosť o chod fitness a wellness centra
    Telefonický kontakt so zákazníkmi
    Práca s registračnou pokladňou

    Požiadavky na uchádzača

    Komunikatívnosť
    Vysoká vnútorná energia
    Výbornú znalosť práce s PC – MS OFFICE
    Skúsenosti s priamym predajom

    Vyžadujeme zdravotný preukaz, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na prácu s potravinami (potravinárske minimum) a osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činností v zariadeniach starostlivosti o ľudské telo. Možnosť doplniť si odbornú spôsobilosť po nástupe na pozíciu.

    Dvojzložkový plat:
    Základ v skúšobnej dobe 500€ netto
    Po skúšobnej dobe 500 € netto + percentuálny podiel z predaja (spolu 500 – 700 € netto)
    Dochádzkový bonus a osobné ohodnotenie

    FIREMNÉ BENEFITY:
    Fitness, wellness, solárium, masáže
    Školenia, literatúra a osobný rast na náklady firmy

    V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list na e-mailovú adresu: kariera@x-group.sk.
    V motivačnom liste napíšte, prečo by ste boli prínosom pre našu spoločnosť.
    K životopisu pripojte aj Vašu fotografiu.

    Naše fitness centrá v Dubnici nad Váhom a v Novej Dubnici sa zameriavajú nielen na Vašu postavu, ale hlavne na zdravý životný štýl.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    X-group.sk s.r.o.

    10-19 zamestnancov

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý