Recepčná – Penzión BERG ***

    0 189

    1036834

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-01 08:19:43

    • Recepčná

    • Cestovný ruch, gastro, hotelierstvo

    Popis práce

    – nočné služby 8 až 9x
    – check in a check out servis, vrátane finančných transakcií
    – poskytovanie informácií v rámci „guest service“
    – spolupráca s ostatnými oddeleniami hotela
    – riešenie rôznych situácií s hosťom a naliehavých prípadov

    Požiadavky na uchádzača

    ďalšie požiadavky – schopnosť prejavovať hosťom adekvátnu pozornosť
    – predvídať a presne a promptne plniť požiadavky hostí
    – udržiavať si informovanosť a úroveň znalostí
    – preukázať „úslužný“ prístup
    – podniknúť vhodné kroky na riešenie sťažností hostí
    – prezentačné schopnosti
    – motivácia a flexibilita pracovať v dynamickom a meniacom sa
    prostredí hotela
    – jazykové a osobnostné predpoklady
    – schopnosť pohybovať sa a komunikovať na úrovni v prostredí
    medzinárodných biznis klientov a turistov
    – prax na pozícii recepčného v hotelovom odvetví výhodou

    Recepčný bude pracovať v nepretržitej prevádzke (t.j. v rámci mesiaca vychádza pracovná zmena i počas víkendu).

    Životopis zasielajte na adresu berg@penzionberg.sk . Len vybraní uchádzači budu prizvaní na pohovor. Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súhlas so spracovaním, správou a archiváciou osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č.428/2002.Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

    Ubytovacie a reštauračné služby

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Siporex s.r.o.

    Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý