Recepčná na dohodu

    0 1

    3284079

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-11 11:49:55

    • Administratívny pracovník, referent
    • Asistent
    • Recepčná

    • Administratíva

    Pracovnou náplňou na tejto pracovnej pozícii bude zastupovanie kmeňových zamestnankýň počas ich neprítomnosti v činnostiach:

    – prijímanie návštev
    – vybavovanie telefonátov
    – riešenie e-mailovej dokumentácie
    – preberanie došlej a odchádzajúcej pošty
    – organizácia stretnutí
    – starostlivosť o zasadacie miestnosti
    – plnenie ďalších úloh podľa potrieb pozície

    Požiadavky na uchádzača

    Od úspešnej kandidátky budeme vyžadovať:

    – príjemné vystupovanie a reprezentatívny vzhľad
    – počítačové znalosti: pokročilé (MS Office, internet)
    – anglický jazyk: aktívne písomnou i ústnou formou, iné cudzie jazyky výhodou
    – osobnostné predpoklady: samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, dôslednosť, komunikatívnosť, organizačné schopnosti a logické myslenie

    Ponúkame stabilnú a perspektívnu pracovnú pozíciu, možnosť odborného rastu, príjemné pracovné prostredie, mladý pracovný tím a balík zamestnaneckých výhod.

    Prosíme záujemcov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje profesné životopisy posielali v jazyku slovenskom a anglickom. Na osobný pohovor budeme pozývať tie kandidátky, ktoré budú spĺňať nami zadané odborné kritériá.
    Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za záujem o prácu v našej spoločnosti.
    Po skončení výberového konania budú všetky životopisy v zmysle zákona na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme.

    Spoločnosť J&T REAL ESTATE, a.s. patrí medzi významných developerov v regióne strednej Európy. Radí ho tam rozsah a kvalita zrealizovaných a pripravovaných projektov vo všetkých segmentoch realitného trhu najmä v Slovenskej a Českej republike. J&T REAL ESTATE developuje kancelárske, rezidenčné, priemyselné a hotelové projekty.

    Možný dátum nástupu

    ihneď, resp. dohoda

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    J & T REAL ESTATE, a.s.

    100-149 zamestnancov

    Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Pokročilý (C1)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý