Recepčná / denná (Ref. č.: 1/2015)

    0 137

    2038031

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 10:11:39

    • Recepčná

    • Administratíva

    Popis práce

    • dvojsmenná – denné smeny
    • priamy kontakt s hosťom
    • poskytovanie informácií telefonicky, mailom
    • spracovávanie rezervácií, príprava podkladov k fakturácii
    • práca s pokladňou a platobným terminálom, uzávierky
    • check in a check out hostí

    Požiadavky na uchádzača

    • uprednostnení budú uchádzači s ovládaním rezervačného programu Hores alebo iného rezervačného systému (Horec, Fidelio, Amadeus)
    • schopnosť zorganizovať si prácu k najvyššej efektivite – príchody,
    odchody hostí, účtovanie, telefonické objednávky, vybavenie mailov
    • komunikatívny a priateľský typ – priamy kontakt s hosťom

    ubytovanie bezplatne

    Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uprednostníme tých, ktorí najlepšie splnia našu požiadavku komunikatívneho, zodpovedného človeka, ktorý zvládne pracovný tlak na recepcii.
    Ďakujeme za pochopenie

    Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotel vo Vysokých Tatrách – Tatranská Lomnica 850 m. n.m. Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (300 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

    Možný dátum nástupu

    15.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    PSP MORAVA, s.r.o.

    30

    Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – základy
    • Administratívne a ekonomické znalostirnrn
    • Pokladňa – základy
    • Počítačové znalosti – používateľrnrn
    • Microsoft Excel – základy