Recepčná – administratívny/a pracovník/-čka

    0 124

    279708

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-13 16:16:54

    • Administratívny pracovník, referent
    • Recepčná

    • Administratíva

    Popis práce

    Pracovný pomer na zastupovanie počas MD a RD.
    – administratívna práca na recepcii
    – asistenčné práce pre oddelenia a sekretariát
    – vybavovanie písomného styku, kontakt s poštou
    – spracovanie údajov v PC
    – prijímanie návštev
    – telefonicky kontakt so zákazníkmi
    – zostavovanie pravidelných štatistík
    – registrácia prijatých a odoslaných dokumentov + faktúr
    – výber a starostlivosť o dodávateľov služieb
    – kontakt s úradmi (Obchodný register, Slovenská pošta, notár atď.)
    – prekladateľské práce

    Požiadavky na uchádzača

    – VP sk. B
    – mierne pokročilá alebo aktívna znalosť nemeckého jazyka
    – príjemný vzhľad a vystupovanie
    – komunikatívnosť, precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť
    – znalosť SAP výhodou

    – dobrá pracovná klíma
    – mladý kolektív
    – stabilita
    – možnosť osobného rastu

    Ak spĺňate naše požiadavky a máte záujem o novú prácu, pošlite nám, prosím, Váš štrukturovaný profesný životopis v slovenskom a zároveň v nemeckom jazyku na adresu nášho obchodného zastúpenia.

    REHAU je medzinárodne uznávanou značkou kvality pri riešeniach na báze polymérov v oblasti stavebníctva, automobilového priemyslu
    a priemyslu. Naše systémy stretávate dennodenne, v každej situácii. Väčšinou ich ani nevnímate, ale napriek tomu majú pre Vás značný prínos. Celosvetovo prispieva 17.000 spolupracovníkov v 170 pobočkách k úspechu a rastu našej spoločnosti.

    Možný dátum nástupu

    okamžite

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    REHAU s.r.o.

    Predaj tovaru na ďalšie spracovanie a použitie (napr. veľkoobchody)

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Nemecký jazyk – mierne pokročilý
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Internet (e-mail, www) – pokročilý