Recepčná

    0 133

    2086471

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 14:27:14

    • Recepčná

    • Administratíva

    Popis práce

    – Starostlivosť o chod recepcie
    – Vítanie a starostlivosť o návštevníkov spoločnosti, usmerňovanie návštevníkov spoločnosti
    – Spracovanie a distribúcia došlej pošty, zodpovednosť za odosielanie firemnej pošty
    – Telefonická a mailová komunikácia, telefónna ústredňa spoločnosti
    – Reprezentovanie spoločnosti, poskytovanie základných informácií o spoločnosti
    – Starostlivosť o občerstvenie, nákupy občerstvenia, kancelárskych potrieb
    – Kancelárske práce (skenovanie, archivácia)
    – Time management vozového parku a zasadačiek

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikatívnosť
    – príjemné vystupovanie
    – flexibilita a kreatívnosť, dynamické rozhodovanie
    – výborné organizačné schopnosti

    Budú upresnené pri pohovore.

    Motivačný list a životopis prosíme posielať mailom na adresu katarina.malatova@hennlich.sk . Do motivačného listu uveďte očakávanú výšku nástupného platu.

    Distribútor strojárskych komponentov pre priemyselné podniky v SR so zameraním na strojárenské a elektrotechnické produkty a inžinierske poradenstvo. www.hennlich.sk

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    HENNLICH, s.r.o.

    21

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Hospodárska korešpondencia – pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý