Realitný maklér/obchodník s nehnuteľnosťami

    0 231

    1899815

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-12-07 23:22:33

    • Realitný maklér

    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    zaisťovanie prenájmov a predaja nehnuteľností
    prehliadky u klienta
    uzatváranie zmlúv
    poradenstvo klientom v oblasti realít
    spolupráca v tíme skúsených maklérov
    spracovanie informácií v internom systéme

    Požiadavky na uchádzača

    Ste komunikatívny a nebojíte sa komunikovať
    Pracujete starostlivo a systematicky.
    Ste pozitívne naladený.
    Ste duchom podnikateľ.
    Vždy a všade chodíte včas.
    Orientujete sa na výsledok, ste cieľavedomí.
    Radi sa učíte novým veciam.
    Ste odolní voči stresu.
    Ste vytrvalí, nevzdávate sa.
    Viete užívateľsky pracovať na PC.
    Ste aktívny vodič skupiny B.

    Máte nadšenie a zapálenia do práce.
    Ak Váš ponuka zaujala, tak nám pošlite svoj životopis a napíšte nám, prečo si máme vybrať práve Vás a prečo Vás láka pracovať v realitách.

    Ak Vás nebudeme kontaktovať do dvoch týždňov od prijatia Vášho životopisu, bola v prvom kole výberového konania daná prednosť inému kandidátovi. Ďakujeme za pochopenie.

    Spoločnosť BALAŽI s.r.o. je právnickou osobou zaoberajúcou sa aj realitnou činnosťou. Disponujeme kvalifikovaným odborným zázemím. Našou snahou je poskytovať klientom najkomplexnejšie služby na realitnom a finančnom trhu. Veľmi dobre si uvedomujeme vážnosť a možné dôsledky osobných rozhodnutí v oblasti realít, financiíí a poistenia a preto sa snažíme každému nastaviť optimálnu cestu k uspokojeniu jeho predstáv.
    Sme spoločnosť, v ktorej nájdete profesionálny, individuálny, ale hlavne ľudský prístup. Spoločnosť, ktorá ukáže bezpečnú cestu svetom nehnuteľností, financíí a poistenia. S každým klientom dojednávame individuálne podmienky podľa jeho požiadaviek a potrieb.
    Vo svojej realitnej činnosti využívame služby spolupracujúcej advokátskej kancelárie. Vaše finančné požiadavky konzultujeme s bankovými inštitúciami, stavebnými sporiteľňami a poisťovňami. Sprostredkujeme služby znalcov z odboru stavebníctva k oceneniu nehnuteľností.

    Možný dátum nástupu

    10.12.2017

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    REALITNÁ KANCELÁRIA – BALAŽI s.r.o.

    3-4 zamestnanci

    Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti