Realitný maklér na pracovný pomer

    0 99

    3151459

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-11-30 13:45:57

    • Realitný maklér

    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    organizácia kúpy a predaja nehnuteľností,
    príjemná komunikácia s klientami RK – telefonicky aj osobne,
    efektívne využívanie prac. času

    Požiadavky na uchádzača

    Cieľavedomosť, ambicióznosť a snaha uspieť

    – bezplatné školenie o tom, ako preraziť na realitnom trhu,
    – bezplatná inzercia na všetkých atraktívnych inzertných portáloch,
    – auto hneď po nástupe za výhodných podmienok,
    – k dispozícii obchodné priestory,
    – mesačné odmeňovanie najlepších maklérov navyše k štandardnému príjmu,
    – celoslovenské firemné akcie a motivačné súťaže

    Uspeje iba 20 % uchádzačov.
    V prípade záujmu o danú pozícii zasielajte svoje životopisy spolu s motivačným listom na uvedenú adresu. Spoločnosť si vyhradzuje právo telefonicky kontaktovať len vybraných uchádzačov.

    Pri výbere ľudí sa zameriavame na kvalitu a nie na kvantitu uchádzačov.

    Máme individuálny prístup k ľuďom a disponujeme vynikajúcim know-how na trhu s nehnuteľnosťami, vďaka ktorému ročne zaznamenávame najvyšší progres a to nielen u spoločnosti ako takej, ale aj u každého jednotlivca.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    TUreality s.r.o.

    Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – základy