Promotér/ka

    0 123

    1847188

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-31 10:15:00

    • Konzultant
    • Obchodný manažér
    • Obchodný zástupca
    • Promotér

    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Manažment
    • Marketing, reklama, PR
    • Obchod

    Popis práce

    Ste komunikatívny, tímový a radi pracujete s ľuďmi?
    Spoločnosť BMP Services s.r.o., patrí k špičke na slovenskom trhu v oblasti obchodu a získavania zákazníkov. Dlhodobo spolupracujeme s obchodnými partnermi pôsobiacimi v Európe, zastúpenými i na Slovensku.
    V rámci rozširovania obchodnej štruktúry a narastajúcemu záujmu o naše služby ponúkame voľné pracovné miesta na pozíciu:
    PROMOTÉR/KA:
    Náplň práce:
    – oslovovanie v teréne
    – prezentácia produktov
    – porovnávanie výhod
    – poskytovanie informácií
    – rozdávanie letákov
    – registrácie zákazníkov

    Požiadavky na uchádzača

    – komunikačné zručnosti
    – príjemné vystupovanie
    – vytrvalosť a ambície
    – pozitívne myslenie
    – chuť pracovať

    – plat 600€-1000€
    – kariérny rast
    – denné školenia
    – 450€/čistého fix pri zaškolení
    – jednoduchá a zábavná práca medzi ľuďmi
    – mladý kolektív
    – zaistené promostánky
    – firemné automobily
    – teambuildingy (wellness, bowling, hory, paitball a iné…
    – pracovná doba pondelok – piatok

    Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!

    Sme dynamická obchodná spoločnosť, špecializovaná na retailový predaj a marketing. Zastupujeme subjekty v oblastiach energetiky, zdravotníctva, telekomunikacií, bankovníctva a pod.. Úspešne pôsobíme na Slovensku i v zahraničí. V obore získavania nových zákazníkov máme dlhoročné skúsenosti a prepracovaný systém práce. Zákazníkov kontaktujeme osobne, telefonicky, alebo prostredníctvom prezentačných stánkov.
    Silné zázemie spoločnosti nám umožňuje poskytovať kvalitné služby zákazníkom a atraktívnu prácu našim zamestnancom…
    Bližšie informácie na www.bmpservices.com

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    BMP Services s.r.o.

    10

    Iné obchodné činnosti