Promotérka/promotér

    0 12

    3551178

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-11-30 19:56:25

    • Promotér

    • Marketing, reklama, PR

    • priama komunikácia so zákazníkmi v lekárňach a zdravých výživách
    • realizácia a aktívna činnosť pri promo-akciách
    • práca si vyžaduje cestovanie vrámci regiónu na rôzne miesta určenia

    Hľadá sa kandidát/ka pre kraj:
    – Bratislavský
    – Trnavský
    – Trenčiansky
    – Nitriansky
    – Žilinský

    Požiadavky na uchádzača

    • SŠ vzdelanie
    • komunikatívnosť
    • spoľahlivosť
    • príjemné vystupovanie
    • VP skup. B
    • vlastné auto k možnosti prepravy v rámci zvereného regiónu (najazdené kilometre sú preplácané)

    Ponúkame:
    • vlastný výber pracovných dní i pracovnej doby
    • dlhodobú celoročnú spoluprácu (promo-akcie sa konajú každý týždeň v priebehu celého roka)
    • atraktívnu, samostatnú prácu so zaujímavými produktmi farmaceutickej spoločnosti

    V prípade záujmu zasielajte svoj profesijný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú
    e-mailovú adresu. Do predmetu napíšte „Promotérka/promotér“. Kontaktovať budeme len záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.
    V zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, kandidát/kandidátka zaslaním svojich osobných materiálov, dáva našej spoločnosti súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely výberového konania.

    Výrobca a distribútor kvalitných výživových doplnkov, farma-kozmetiky a zdravotníckych pomôcok, jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu, v ktorej portfóliu sú značky ako Hemostop, Clavin, ArginMax, Ocutein, Donna Hair, Dr. Weiss, DIAMizin Gurmar, Ive, Imunit, Priessnitz, Elasti-Q, Vlasové hnojivo, Cannaderm a ďalšie, chce posilniť svoju pozíciu jedného z lídrov na slovenskom trhu a hľadá vhodného kandidáta/kandidátku.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    Simply You Slovakia s.r.o.

    Veľkoobchod

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Slovenský jazyk – Expert (C2)