Promotér/ promotérka

    0 93

    ID ponuky v systéme profesia.sk

    1824220

    Kód jazyka, v ktorom je písana ponuka

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-23 10:13:51

    Pozícia zo zoznamu preddefinovaných pozícií

    • Asistent
    • Konzultant
    • Odborný predajca
    • Promotér

    Kategória, v ktorej je pracovná ponuka zaradená

    • Administratíva
    • Ekonomika, financie, účtovníctvo
    • Marketing, reklama, PR
    • Obchod

    Popis práce

    Komunikace s novými i stávajícími klienty o možnosti získání našich produktů na prodejnách v obchodních centrech v Žilině.

    7 hodinová směna Po-Pá, pravidelné bonusy a firemní benefity, kompletní bezplatné zaškolení a rychlý kariérní růst, získání praxe.

    Požiadavky na uchádzača

    komunikativnost, reprezentativní vystupování, flexibilitu a odhodlání ke kariérnímu růstu.

    Iné výhody ponúkané zamestnancom

    Manažerský motivační program, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Notebook

    Krátka charakteristika klienta spoločnosti

    Jsme mezinárodní obchodní společnost s dlouholetými obchodními zkušenostmi. Zaměřujeme se na zprostředkování obchodu mezi obchodním partnerem a klientem jako třetí strana. Náplní naší práce je propagace našeho partnera realizováním marketingových promoakcí a eventů.

    Pozícia vhodná pre absolventa

    Áno

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • študent vysokej školy

    Názov spoločnosti

    Tomáš Morávek

    Charakteristika spoločnosti

    Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

    Reklama, propagácia, PR

    Poslať spoločnosti životopis

    Zdroj: www.profesia.sk