Promotér, kontaktér

    0 95

    3068760

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2018-01-09 11:47:50

    • Promotér

    • Marketing, reklama, PR

    – oslovenie a prvotný kontakt s majiteľmi plastových okien v pridelenom regióne
    – predstavenie firemnej kampane a ponuka bezplatnej obhliadky
    – dohodnutie termínov obhliadok pre oblastných technikov, podľa týždenného plánu
    – zodpovednosť za plnenie plánu obhliadok
    – práca s firemným systémom ohľadne výkonu kampane a dohodnutých obhliadok

    Požiadavky na uchádzača

    – príjemné vystupovanie, ochota pracovať v teréne
    – výborné komunikačné schopnosti
    – pracovitosť a zodpovednosť za zverené úlohy

    – výkon práce v mieste bydliska
    – garancia odmeny za uskutočnené obhliadky, bez ohľadu na výsledok
    – ponuka vyhľadávaných služieb
    – možnosť výkonu práce popri zamestnaní, resp. dôchodku
    – bezplatné zaškolenie

    Ak Vás táto naša ponuka oslovila, prosím pošlite nám svoj životopis. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    OK servis je spoločnosť, ktorá vykonáva pozáručný servis plastových okien a dverí, Euro okien, na západnom a strednom Slovensku. V rámci reklamnej kampane ponúka možnosť bezplatných obhliadok stavu, funkčnosti, tesnosti a bezpečnosti okien a dverí v domácnostiach.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • študent strednej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • stredoškolské bez maturity

    Názov spoločnosti

    OK servis

    1 zamestnanec

    Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Outlook – základy