Projektový manažér – junior

    0 140

    2046241

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-12 14:03:28

    • Asistent
    • Projektový manažér
    • Realitný maklér

    • Administratíva
    • Stavebníctvo a reality

    Popis práce

    – Samostatne realizuje zverené úlohy v projekte
    – Koordinuje a kontroluje prácu asistenta/ brigádnika
    – Získava informácie a eviduje stav v zverených úlohách
    – Rieši obchodnú komunikáciu podľa pokynov project managera
    – Komunikuje s externými dodávateľmi a dohaduje obchodné podmienky v zmysle zverenej kompetencie
    – Koordinuje a kontroluje čas a kvalitu dodávok vo svojej kompetencii
    – Vytvára podklady pre cenové ponuky
    – Ma prehľad o projekte ako celku a o harmonograme pre jednotlivé časti
    – Je súčasťou projektového tímu pre developerské projekty

    Požiadavky na uchádzača

    Hľadáme Vás!
    Ak ste stabilná osobnosť, ktorá hľadá s nami dlhodobú spoluprácu a ktorá má zmysel pre tímovú prácu, ste akčná, komunikatívna, spoľahlivá, zodpovedná a samostatná. Hlavným účelom tejto práce je dobre zorganizovaný chod práce postu. Dôležité je, aby mal pracovník jemu pridelenú oblasť pod dobrou kontrolou a toto sa bude od neho aj vyžadovať. Výhodu majú kandidáti s praxou a s teoretickým vzdelaním v oblasti stavebníctva.
    Výhodou je ak samostatne rieši i nové (dosiaľ neznáme) úlohy, vyhľadáva informácie a možné riešenia. Hľadáme energickú osobu s výbornými komunikačnými schopnosťami a reprezentatívnym vystupovaním.

    Práca v úspešnej spoločnosti s možnosťou profesného postupu.

    Vaše životopisy nám prosím posielajte mailomna adresu kariera@itb.sk

    Architektonická , projekčná a developerská kancelária špecializujúca sa inovatívne projekty, ktoré sa vždy odlišujú od ostatných ponúk na trhu inou koncepciou. Viď referencie na www.itb.sk

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Architekti Šebo Lichý s. r. o.

    4

    Architektúra

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Administratívne a ekonomické znalosti
    • Fakturácia – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý