Projektant MaR, ASRTP

    0 235

    2050753

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-17 16:23:53

    • Projektant

    • Elektrotechnika a energetika
    • Stavebníctvo a reality
    • Strojárstvo

    Popis práce

    Projekčná činnosť – používanie grafických programov.
    Spracovanie projektovej dokumentácie v AutoCad, Eplan , World, Excel
    Obhliadka zariadenia, získavanie podkladov a dozor pri realizácii projektov – hutnícky priemysel, stavebný priemysel, energetika, strojársky priemysel

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť AutoCad – stupeň pokročilý
    Znalosť Eplan – stupeň začiatočník

    Samostatnosť, schopnosť analytického myslenia, komunikatívnosť, flexibilita
    Základné vedomosti z oblasti Merania a regulácia ( MaR ), Systémov riadenia technologických procesov ( ASRTP )
    Požiadavka na ďalšie vzdelávanie – získanie potrebných oprávnení na samostatné projektovanie

    – zázemie stabilnej spoločnosti
    – možnosť ďalšieho vzdelávania vrátane jazykovej výučby
    – služ. mobil, odvoz/dovoz z práce
    – primerané odmeňovanie

    Vývoj, realizácia, dodávky a servis riadiacich a informačných systémov v hutníctve, energetike, doprave, ekológii, automotive, zber a spracovanie dát čiarovými kódmi, SW „šitý na mieru“, projekčná činnosť, predaj výpočtovej techniky, software-u, príslušenstva, spotrebného materiálu a služieb v oblasti IT.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    PROCESNÁ AUTOMATIZÁCIA a.s. Košice

    65

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý