Programátor

    0 132

    2038081

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 10:58:22

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Vývoj aplikácii v prostredí Microsoft Visual Studio. Zdielanie zdrojových kódov cez Team Foundation Server. Tvorba aplikácii na platforme .NET. Je potrebná znalosť ASP.NET, C#, HTML, CSS, JavaScript. Skúsenosti s vývojom desktopových, webových aplikácí a webových služieb sú výhodou.

    Požiadavky na uchádzača

    Technológie .NET, .ASPX, C#, MS SQL, HTML, CSS, JavaSript, Ajax, webové služby, TCP/IP
    Analytické schopnosti, zmysel pre detail, spoľahlivosť, komunikatívnosť, tímovosť, prispôsobivosť, odolnosť voči časovému stresu.
    Znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni porozumenia čítaného textu a študovania videonávodov

    – práca s najnovšími technológiami;
    – miesto výkonu práce je v mieste bydliska s občasnými pracovnými stretnutiami u zamestnávateľa, cca. 2 – 4 x mesačne.

    Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám sprievodný list spolu so svojim životopisom elektronicky na adresu simova@hour.sk.

    Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát uvedených v zaslanom životopise na uvedenú adresu dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze na dobu do odvolania Vášho súhlasu za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Súčasne tým potvrdzujete, že Vaše údaje sú pravdivé a presné.

    HOUR, spol. s r.o. je softvérová spoločnosť, ktorej história sa začala písať v roku 1993. Sme autorom niekoľkých produktov zameraných na problematiku spracovania miezd a riadenia ľudských zdrojov. Nosnými produktmi sú v súčasnosti informačné systémy HUMAN a HUMANET.
    Neoddeliteľnou súčasťou našej činnosti je outsourcing miezd.
    V súčasnosti má naša spoločnosť takmer 55 zamestnancov, ktorí sú zárukou nielen profesionálnej implementácie a zavedenia informačného systému do ostrej prevádzky, ale i kvalitného a komplexného zabezpečenia technickej pomoci a odbornej poradenskej služby hotline pri spracovaním miezd a riadení ľudských zdrojov pre všetkých našich zákazníkov.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    HOUR, spol. s r.o.

    50

    Informačné technológie