Programátor webstránok / webaplikácií

    0 126

    2055554

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-20 13:45:33

    • Programátor
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    tvorba webových aplikácií, e-shopov, CMS na základe konkrétnych požiadaviek
    komunikácia s obchodným oddelením a grafickým oddelením
    správa aplikácií

    Požiadavky na uchádzača

    cit pre detaily
    zmysel pre zodpovednosť a dodržiavanie termínov
    flexibilita
    lojalita
    vnútorný „drive“ a potreba neustáleho zdokonaľovania
    spoľahlivosť a zodpovednosť
    tímový hráč, ktorý je zároveň schopný pracovať samostatne

    externá/interná/part time spolupráca
    motivujúce ohodnotenie v závislosti od projektov
    práca v mladom a dynamickom kolektíve
    podieľanie sa na zaujímavých projektoch agentúry
    priestor na sebarealizáciu a profesný rast
    pohyblivá pracovná doba
    možnosť pracovať z domu
    teambuildingy, finančné aj nefinančné benefity

    Do tímu hľadáme internú/externú/part time posilu na pozíciu Programátor webových aplikácií / stránok s nástupom ASAP.

    Svoj životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte e-mailom na adresu hr@4memedia.sk. Nezabudnite prosím uviesť link na ukážky Vašej práce. Žiadosti bez ukážok prác nebudú posudzované.

    Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

    Tešíme sa na Vás!

    4ME MEDIA – Creating brand story | full&cool servisová reklamná agentúra

    www.4memedia.sk

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    4ME MEDIA s. r. o.

    Reklama, propagácia, PR

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • CSS – pokročilý