Programátor špecialista

    0 171

    2030115

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-02 06:56:40

    • Elektrotechnický inžinier
    • Elektrotechnik
    • PLC programátor

    • Elektrotechnika a energetika

    Tvorba a aktualizácia riadiacich programov pre stroje a výrobné linky.
    Podieľa sa na odstraňovaní závad zariadení.
    Účasť v projektoch implementácie výrobných procesov.
    Vykonáva konzultácie pri nastavovaní a odstraňovaní závad na nových technologických zariadeniach.
    Zaškoľuje mechanikov a operátorov vo výrobe.

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť programu WIN CC – podmienkou
    Vyhláška 508/ par. 22 – výhodou
    Zameranie na tvorivú prácu, na programovanie
    Ochota preberať zodpovednosť za plnenie cieľov
    Schopnosť a ochota pracovať v tímoch
    Schopnosť a ochota učiť sa

    Atraktívna tvorivá práca v medzinárodných tímoch špecialistov
    Možnosti vzdelávania
    Možnosti účasti v programe osobného rozvoja
    Možnosti kariérneho postupu
    Účasť na firemnom sociálnom programe

    Pošlite, prosím, životopis v slovenskom jazyku ( a anglickom jazyku – nie je podmienkou, je výhodou) na emailovú resp. poštovú adresu. Ak Vás vyberieme do výberového konania, pozveme Vás telefonicky na rozhovor.

    Sme dcérska spoločnosť koncernu s celosvetovou pôsobnosťou. Vyrábame silové a špeciálne káble, elektrické prípojné šnúry, káblové zväzky pre spotrebný trh. Na Slovensku sme jeden z troch odštepných závodov LEONI.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa

    LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, m. č. Dobrá

    600

    Elektrotechnický priemysel

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • SIMATIC STEP 7 – pokročilý