Programátor R&D/Automatizácia

    0 170

    1386406

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 10:18:46

    • Elektrotechnický inžinier
    • Programátor

    • Elektrotechnika a energetika
    • Informačné technológie

    – programovanie metrologických aplikácií v prostredí LabView
    – programovanie špecifických funkcií pre 3D metrologický software vo Visual C++
    – riešenie komunikácie s rôznymi hardverovými a softvérovými jednotkami
    – integrácia hardvérových súčastí
    – práce sú súčasťou vlastného vývoja meracej techniky alebo adaptácii na požiadavky zákazníka

    Požiadavky na uchádzača

    – vytrvalosť, flexibilita, chuť do práce, cieľavedomosť, zodpovednosť, disciplinovaný prístup, schopnosť samostatnej a tvorivej práce, ochota vzdelávať sa
    – výhoda: Microsoft Visual studio /c++
    – výhoda: LabView

    – profesionálny rast
    – rast mzdy
    – nefinančné benefity
    – práca v oblasti 3D mobilnej meracej techniky so systémami svetových lídrov
    – účasť na projektoch s najmodernejšími technológiami
    – mladý flexibilný team a dobrý kolektív

    NMS s.r.o je slovenská súkromná spoločnosť aktívna 16 rokov v oblasti 3D mobilných meracích systémov. Hlavnými predmetmi činnosti je predaj meracích systémov, vrátane popredajných služieb a vykonávanie meraní formou služieb. Spoločnosť má v ponuke kompletné portfólio 3D meracích systémov od svetových lídrov. Tak isto má vlastný vývoj prodkutov a IT riešení. Spoločnosť zamestnáva mladý, dynamický a silne motivovaný team 60 ľudí. Každoročne, i v časoch krízy, vykazuje rast projektov, finančných ukazovateľov ako aj počtu pracovníkov. Za rok 2012 bol majiteľovi spoločnosti udelený titul Technologický podnikateľ roka.

    Možný dátum nástupu

    ihneď (dohodou)

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    NMS s.r.o.

    45

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C++ – pokročilý