Programátor PHP

    0 126

    681614

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-16 13:20:59

    • Programátor
    • Web dizajnér
    • Webmaster

    • Informačné technológie

    – programovanie webových stránok( PHP) a ich predajných modulov
    – zložitejšie aplikácie v internetovom prostredí typu štrukturovaných kalkulátorov a databází
    – základné grafické práce

    Požiadavky na uchádzača

    – schopnosť učiť sa rýchlo nové veci a flexibilne sa prispôsobovať zmenám priorít v prebiehajúcich projektoch.

    – práca v mladom, ale skúsenom kolektíve
    – možnosť prispôsobenia pracovného času osobným potrebám

    Stačí zaslať životopis, motivačný list nie je nutný.
    Odborné schopnosti preverujeme zaslaním malého testovacieho zadania, ktoré musí vybraný uchádzač v určenom čase pripraviť. Uchádzač, ktorý prejde týmto testom uspokojujúco, bude v druhom kole pozvaný na osobný pohovor.

    Poradenská a sprostredkovateľská obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania finančných služieb v oblasti bankovníctva a poisťovníctva. Hlavné zameranie spoločnosti je online poisťovanie, venuje sa ale aj osobnému poradenstvu. Spoločnosť pôsobí celoslovensky. Spoločnosť a portál Netfinancie.sk patrí k priekopníkom a lídrom internetového porovnávania finančných produktov.

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    Netfinancie, s.r.o.

    Poisťovníctvo

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – pokročilý