Programátor PHP, MySQL – ponuka práce (aj z domu)

    0 154

    2027956

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-26 13:15:38

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Údržba a programovanie nových funkcií
    Písanie, úprava a kontrola kódu
    Realizácia a tvorba nových a existujúcich projektov
    Spolupráca na realitnom portáli a na realitnom softvéri backOFFICE®

    Požiadavky na uchádzača

    Práca je vhodná pre uchádzačov hladajúcich stabilný príjem a možnosť pracovať z domu.
    Uchádzač by sa mal rád učiť nové veci a priebežne vzdelávať. Nemalo by mu robiť problém pracovať samostatne a zodpovedne.

    Práca z domu

    Flexibilný pracovný čas

    Seriózny prístup – práca dlhodobého charakteru

    Primeraný plat

    V prípade potreby mobilný telefón, počítač

    Výberové konanie prebieha v 3 kolách:

    1. teoretická časť (pár otázok ohľadom vedomostí uchádzača)

    2. praktická časť (vyriešenie príkladu, príp. zaslanie svojich podkladov)

    3. osobný pohovor

    Spoločnosť sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti online realitného softvéru backOFFICE®

    Možný dátum nástupu

    01.04.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    biz mediator, s.r.o.

    4

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • HTML – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátor
    • Administrácia MySQL – pokročilý