Programátor .Net alebo Java

    0 133

    2079974

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-15 14:00:26

    • IT analytik
    • IT architekt
    • Programátor
    • Softvérový inžinier

    • Informačné technológie

    Hľadáme kolegov na vývoj inteligentného softvéru pre výpočtové strediská, simulácie, vizualizácie a optimalizácie spotreby energií a prevádzkových nákladov.
    Úspešní kandidáti sa budú podieľať na návrhu a celkovej realizácii nových projektov. Vývoj prebieha v spolupráci a pre partnerov zo západnej Európy – speedikonFM a WiriTec.
    Sme tím mladých ľudí a hľadáme kolegov s talentom, ktorí sa medzi nami budú dobre cítiť.

    Požiadavky na uchádzača

    Znalosť .NET alebo Java
    Znalosti z oblasti 2D grafiky výhodou
    Radosť z riešenia problémov

    Flexibilná pracovná doba
    Práca s najnovšími technológiami
    Mladý, podnetný tím
    Príjemné prostredie v centre mesta
    Kancelárie, žiaden open space
    Sociálny program

    Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite Váš životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.

    Spoločnosť MindFloat sa špecializuje na vývoj softvéru v oblasti simulácií, vizualizácie a analýzy dát a optimalizačných procesov, ako aj efektívnych algoritmov pre spracovanie a vyhodnotenie veľkého množstva údajov.

    Spoločnosť sídli v príjemnom zelenom prostredí v centre Bratislavy. Koncoví zákazníci sú prevažne zo západnej Európy, komunikácia s nimi prebieha prostredníctvom partnerských firiem pôsobiacich v oblasti energetického a facility managementu – speedikonFM a WiriTec.

    Medzi používateľov nášho softvéru patria veľké priemyselné a finančné spoločnosti, ale napríklad aj spoločnosti IBM a SAP.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MindFloat s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • .NET – pokročilý