Programátor multimediálnych prvkov – Adobe Flash

    0 142

    1297638

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-21 13:53:32

    • Programátor
    • Systémový administrátor
    • Web dizajnér

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Uchádzač musí ovládať minimálne
    – základy programovania objektov, častí a kompletných multimediálnych aplikácií v Adobe Flash cez ActionScript – objektové programovanie;
    alebo
    – tvorbu grafiky a dizajnu (prípadne web dizajnu) v najmä Indesign, Photoshop pre multimediálne aplikácie;
    Hlavné zameranie pracovnej pozície je tvorba vzdelávacích multimediálnych aplikácií pre výučbu na stredných a základných školách.
    Dodatočná pracovná náplň
    – práca v tíme na vývoji e-learningového obsahu

    Požiadavky na uchádzača

    Najpotrebnejšie pre obsadenie danej pozície je ovládanie Adobe Flash na dostatočnej úrovni.

    Výhodou sú programátorské znalosti: XML, MySQL, Balík Adobe, PHP, Java.

    Ukážky svojich prác (link na web) zašlite spolu s profesným životopisom na kontaktnú emailovú adresu.

    Práca v mladom a dynamickom kolektíve:

    – dobrá atmosféra na pracovisku
    – možnosť kariérneho rastu
    – vysoká flexibilita práce
    – hodnotenie a výhody závislé na výkone pracovníka

    V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu zamestnanie@mardur.sk

    Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

    S ohľadom na zákon o ochrane osobných údajov, Vás prosíme o pripojenie Vášho súhlasu na spracovanie osobných údajov, za účelom náborového procesu spoločnosti MarDur s.r.o..

    V prípade záujmu zašlite Váš životopis na emailovú adresu zamestnanie@mardur.sk.

    Kontaktovať budeme iba záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí splnia naše požiadavky pre danú pozíciu.

    Ďakujeme všetkým záujemcom za účasť na danom pohovore.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    MarDur s. r. o.

    Iné vzdelávacie organizácie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – základy
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Adobe Dreamweaver – základy