Programátor moderných web aplikácií

    0 117

    1975844

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-05 11:33:32

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Pre doplnenie tímu programátorov hľadáme šikovného programátora. Ponúkame dobre ohodnotenú prácu na zaujímavých projektoch s prístupom k najmodernejším technológiám.

    Práca pozostáva z:
    – vývoj webových nástrojov a aplikácií (PHP, MySQL)
    – testovanie vytvoreného softvéru a jeho integrácia s ostatnými prvkami systémov

    Požiadavky na uchádzača

    jQuery – pokročilý

    – príjemná práca a priateľské pracovné prostredie,
    – zázemie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
    – práca v mladom kolektíve,
    – flexibilný pracovný čas,
    – možnosti osobnostného aj profesionálneho rastu,
    – práca bez stresu a preťažovania,
    – kladieme dôraz na otvorenosť, flexibilitu a hlavne výsledky…

    V prípade Vášho záujmu prosím pošlite Váš štruktúrovaný životopis na e-mail: jobs@creativesites.sk

    Sme stabilná spoločnosť už 10 rokov poskytujúca profesionálne služby so zárukou vysokého štandardu.
    Navrhujeme a tvoríme moderné e-shopy, web stránky a portály.

    Možný dátum nástupu

    asap

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou

    Názov spoločnosti

    CreativeSites, s.r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • AJAX – pokročilý