Programator Microsoft Dynamics AX (Ref. č.: 2015021)

    0 140

    2025769

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-24 15:03:15

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Vývoj software Microsoft Dynamics AX v požadovanej kvalite pre zákazníkov.
    – spoluúčasť na realizácii implementácie Microsoft Dynamics AX (X++, SQL)
    – vývoj Software-Komponentov pre produkt Microsoft Dynamics AX
    – rozširovanie a nový vývoj, údržba a rozširovanie programových častí Microsoft Dynamics AX
    – vytváranie konceptov a špecifikácií

    Požiadavky na uchádzača

    Osobnostné predpoklady a zručnosti
    – ovládanie programovacieho jazyka C++ na pokročilej úrovni
    – aktívna znalosť anglického jazyka
    – angažovanosť, komunikatívnosť a analytické myslenie
    – výhodou je predchádzajúca skúsenosť s vývojom softvéru pre komplexné ERP riešenie
    – požadované osobnostné vlastnosti: detailnosť, dôslednosť, pedantnosť, precíznosť, vytrvalosť, ochota neustále sa vzdelávať

    – dlhodobé pracovné miesto
    – práca v príjemnom kolektíve mladých ľudí
    – pružný pracovný čas
    – široké možnosti ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu
    – odmeňovací a prémiový systém (mimoriadne osobné ohodnotenie, vianočná prémia)
    – podľa počtu odpracovaných rokov sa poskytuje dovolenka nad zákonný rámec
    – každoročne deň plateného voľna 31.12.xxxx
    – sickday

    Pracovisko je v sídlach spoločnosti v Bratislave alebo v Banskej Bystrici

    Dynamix Consult s.r.o. provides business software and consulting services for multinational and local organisations in Slovakia and beyond, implementing Microsoft Dynamics AX in a wide variety of industries. LLP Dynamics is associated with XAPT Group (www.xapt.com).

    Možný dátum nástupu

    01.03.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské II. stupňa
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    Dynamix Consult s.r.o.

    100

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalostirnrn
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátorrnrn
    • C++ – pokročilý
    • Počítačové znalosti – administrátorrnrn
    • Administrácia Microsoft SQL Server – pokročilý