Programátor – junior (BB)

    0 199

    1386475

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-02-17 09:44:08

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Vývoj a testovanie komponentov systému:
    – vývoj SW v jazyku Java na základe špecifikácie (web aplikácie, informačné systémy)
    – tvorba nových funkcionalít aj úprava existujúcich riešení
    – písanie unit testov pre vyvíjaný kód

    Požiadavky na uchádzača

    – znalosti OOP princípov a zásad SW dizajnu
    – znalosť Ruby výhodou
    – chuť učiť sa nové technológie
    – samostatnosť v rámci pridelených úloh, zodpovedné dokončovanie úloh
    – tímový duch

    Vítané znalosti a skúsenosti:
    – znalosť DB/SQL
    – XML, HTML, CSS
    – TCP/IP networking
    – skúsenosť so open-source Java knižnicami (Spring, Apache Wicket)
    – skúsenosť s Java EE technológiami (servlety/JSP/JSF, aplikačné servery, Tomcat, Spring framework, JPA/Hibernate)
    – skúsenosť s Unix/Linux, command line, shell scripting
    – skúsenosť s IDE Eclipse (alebo IntelliJ IDEA)
    – znalosť iných JVM jazykov (Groovy, Scala)
    – skúsenosť s infraštruktúrov vývoja Java SW (Maven/Gradle, SVN/CSV/Git)

    – osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania
    – využívanie moderných technológií a open-source riešení
    – atraktívny benefitný systém spoločnosti

    V prípade Vášho záujmu prosíme o zaslanie Vášho životopisu emailom na adresu kariera@posam.sk.

    PosAm už 25 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské III. stupňa
    • vysokoškolské II. stupňa

    Názov spoločnosti

    PosAm spol. s r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – programátor
    • Java – pokročilý