Programátor jednočipových ARM microporcesorov

    0 167

    1397666

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-05-04 10:35:12

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Kolektívna práca na projektoch elektronických zariadení na báze 32 bitových ARM procesorov. Programovanie v jazyku C, C++ v prostredí Eclipse

    Požiadavky na uchádzača

    zodpovednosť
    tvorivosť
    schopnosť pracovať v kolektíve
    potreba vzdelávať sa

    pohyblivá pracovná doba
    práca v tvorivom kolektíve so skúsenosťami
    orientácia na výsledok
    možnosť tvorivo zasiahnuť do výsledného produktu

    Výrobno-obchodno-servisná spoločnosť, ktorá podniká v oblasti výroby fiskálnych tlačiarní, predaja a servisu fiskálnych tlačiarní, registračných pokladníc a obchodných systémov, kamerových systémov a komplexného zabezpečovania obchodných prevádzok.
    Zastúpenie viacerých významných značiek v oblasti podnikania. Maloobchodný i veľkoobchodný predaj.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    BOWA s.r.o.

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C – pokročilý