Programátor (Data Analyst) – dlhodobá brigáda

    0 1

    3185730

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-09-12 12:11:19

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Hľadáme na dlhodobú brigádu študenta VŠ technického zamerania na pozíciu PROGRAMÁTORA na IT oddelenie, ktorý ovláda aspoň 1 programovací jazyk , má skúsenosti s programovaním (napr. zo školy) a môže pracovať aspoň 2 dni v týždni…všetko ostatné ho kolegovia z IT oddelenia naučia:-)

    Práca je na DOHODU O BRIGÁDNICKEJ PRÁCI ŠTUDENTA

    Náplň práce obnáša po zaučení z prevažnej časti programovanie dotazníkov ako aj pripravu zadávacich masiek, kontrolu a export dát, testovanie a nahrávanie skupinových rozhovorov.

    Požiadavky na uchádzača

    – nevyhnutná je znalosť aspoň 1 programovacieho jazyka a skúsenosti s programovaním
    – skúsenosť s prácou s excelom je výhodou
    – práca je aspoň na 2 dni v týždni
    – znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (t.j. schopnosť porozumieť textu v anglickom jazyku)
    – hľadáme samostatného človeka, ktorý sa rýchlo učí, má logické myslenie, k práci pristupuje precízne a zodpovedne

    – flexibilné zamestnanie na 2 dni v týždni, ktoré sa dá dobre skombinovať aj s denným štúdiom

    Ďakujeme veľmi pekne za všetky reakcie na túto pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorý postúpia do ďalšieho kola pohovorov.

    Spoločnosť GfK Slovakia je lídrom na trhu marketingového prieskumu a poradenstva. Svojim klientom 25 rokov poskytuje prvotriedne služby a analýzy s vysokou pridanou hodnotou.

    GfK Slovakia je súčasťou celosvetovej siete GfK, ktorá je 4. najväčšou spoločnosťou na svete zaoberajúcou sa prieskumom trhu. Jej aktivity pokrývajú obchodné sektory – Consumer Experience a Consumer Choices. Pre podrobnejšie informácie prosím navštívte našu web stránku: www.gfk.com/sk.

    Vaše osobné údaje zaslané v rámci odpovede na vybranú pracovnú ponuku, resp. uvedené v životopise bude spracovávať spoločnosť GfK Slovakia, s.r.o. so sídlom Račianska 153, 831 54 Bratislava, IČO: 00 602 272 („prevádzkovateľ“) v súlade so z. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov („zákon“), na účely vedenia evidencie a prípadného oslovenia uchádzačov o zamestnanie. Právnym základom spracovávania je § 10 ods. 3 písm. b) a Váš dobrovoľný súhlas . Prevádzkovateľ môže poskytnúť údaje svojmu sprostredkovateľovi, najmä spoločnosti GfK Czech, s.r.o., a to výlučne za rovnakým účelom. Údaje nebudú predmetom cezhraničného toku (§31 zákona) ani nebudú zverejňované. Máte právo na základe písomnej žiadosti od prevádzkovateľa vyžadovať najmä informácie o spracovávaní Vašich údajov, zoznam údajov, opravu nesprávnych/neúplných/neaktuálnych údajov a likvidáciu údajov, ak skončil účel spracovávania. Ďalšie Vaše práva upravuje § 28 zákona. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne na adrese GfK Slovakia, s.r.o. uvedenej vyššie, alebo e-mailom na jana.kneblova@gfk.com.
    Odoslaním Vašich osobných údajov udeľujete prevádzkovateľovi svoj súhlas, aby Vaše osobné údaje spracovával na účely a v rozsahu tak, ako je uvedené vyššie, a na dobu, po ktorú bude trvať účel spracovávania údajov.

    Možný dátum nástupu

    dohodou

    Typ pracovného pomeru

    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    GfK Slovakia, s.r.o.

    Reklama a prieskum trhu

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Excel – pokročilý