Programátor C#/.NET Developer

    0 9

    2297019

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2017-03-17 09:24:38

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Programovanie a implementácia komunikačného protokolu podľa poskytnutej špecifikácie výrobcu s prepojením na existujúce serverové riešenie a databázu na platforme .NET. Údržba a spravovanie existujúcej aplikácie. Riešenie prípadných nedostatkov, ktoré sa vyskytnú v prevádzke. Jedná sa o aplikáciu pre monitoring vozidiel vrátane mapových podkladov.
    Samostatná práca.

    Požiadavky na uchádzača

    Samostatný, aktívny jedinec.

    -mobil
    -gastro card
    -nápoje+káva zdarma
    -firemné akcie
    -pohyblivý pracovný čas
    -možnosť pracovať na diaľku
    -dovolenka naviac

    výhodou je znalosť:
    -WinForms, WCF,WPF,LINQ
    -Multithreadingu
    -C# a knižníc

    Firma CSM monitoring s.r.o. z Bratislavy s pobočkou v ČR je výhradným distribútorom fleet riešení dvoch najväčších svetových výrobcov. Na trhu v tejto oblasti pôsobí už skoro celé desaťročie.
    Ponúka najmodernejšie a technologicky najvyspelejšie GPS monitorovacie systémy vrátane Eco-Drive, presného merania PHM a komunikácie.

    Možný dátum nástupu

    ASAP

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • skrátený úväzok
    • na dohodu
    • živnosť
    • internship, stáž

    Dosiahnuté vzdelanie

    • vysokoškolské I. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské II. stupňa
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    CSM monitoring s.r.o.

    5

    Doprava, logistika