Programátor C# .NET

    0 227

    2238120

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-09-07 15:50:41

    • Programátor

    • Informačné technológie

    Vývoj nových modulov a funkcii integrovaného riadiaceho systému spoločnosti KasComp (prístupové systémy, predajné systémy, parkoviská, aquaparky, wellness, atď.)

    Požiadavky na uchádzača

    nezávislosť
    kreativita
    zodpovednosť
    chuť učiť sa

    možnosť získať skúsenosti v širokom spektre, naša spoločnosť interne pokrýva väčšinu činností súvisiacich s návrhom, vývojom a integráciou hardwaru aj softwaru

    prosím zasielajte štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, následne si v prípade záujmu dohodneme individuálny pohovor

    KasComp spol. s r.o. je slovenská súkromná spoločnosť, zaoberajúca sa vývojom a výrobou elektronických zariadení a vývojom software pre prístupové systémy, parkovacie systémy, elektronické systémy pre obsluhu klienta v aquaparkoch, wellness, fitness a podobne. Dodávame a inštalujeme kompletné riešenia pre vyššie uvedené systémy a následne zabezpečujeme ich servis, údržbu a prípadné rozširovanie.

    Možný dátum nástupu

    ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • živnosť

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    „Kas. Comp. – počítačové aplikácie“ spol.s r.o.

    Informačné technológie

    Znalosti

    • Počítačové znalosti – programátor
    • C# – pokročilý