Programátor

    0 123

    2053317

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-20 10:06:28

    • Databázový administrátor
    • Programátor

    • Informačné technológie

    – aktívna účasť pri návrhu a definovaní funkcionality plánovaných aplikácií s jednotlivými oddeleniami (ENG/QC/Production/Purchasing/Planning/MaterialWH)
    – vývoj, zavedenie a doladenie aplikácií pre procesy SeongJi NR
    – spolupráca na riešení problémov s kvalitou, produktivitou (datamining, vývoj/úprava sw nástrojov)
    – spolupráca na vývoji/zavedení inovačných riešení
    – spolupráca s ostatnými členmi ENG teamu (Service-IT, SW Developer) na efektívnom rozdelení zadaných úloh
    – podpora utility a SeongJi Galanta na vybraných dohodnutých projektoch

    Požiadavky na uchádzača

    Sebareflexia, Flexibilita, Spoľahlivosť, Zodpovednosť

    Práca v mladom kolektíve, stravné lístky, mimoriadne odmeny na základe hospodárskeho výsledku

    Výroba a balenie prislusenstva k TV

    Možný dátum nástupu

    Ihneď

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské I. stupňa

    Názov spoločnosti

    SEONG JI SLOVAKIA s.r.o.

    30

    Ostatná priemyselná výroba

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – aktívne
    • Počítačové znalosti – používateľ
    • Microsoft Windows – expert
    • Počítačové znalosti – programátor
    • C++ – pokročilý