Programátor

    0 126

    2053093

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-03-19 10:01:22

    • Programátor

    • Informačné technológie

    – samostatné programovanie nových riešení a rozširovanie existujúcich funkcií na CMS Magento
    – analyzovanie a pripomienkovanie návrhov na vylepšenie
    – monitorovanie a riešenie problémov

    Požiadavky na uchádzača

    Vyžadujeme minimálne základné skúsenosti s CMS Magento.

    Ponúkame flexibilný pracovný čas – možnosť práce z našich kancelárií alebo atraktívny home-office. Zaujímavé skúsenosti s prácou na veľkom, ambicióznom a fungujúcom projekte.

    Váš životopis zasielajte prosím na nižšie uvedenú emailovú adresu, pričom prosím uveďte, kde ste sa stretli s Magentom a čo konkrétne ste v tomto programe robili. K životopisu prosím priložte i odkaz na prácu, ktorú ste vytvoril/a a ktorá prezentuje Vaše schopnosti v oblasti programovania. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za pochopenie a za Váš záujem pracovať pre našu spoločnosť.

    Spoločnosť VFL EUROPE, s.r.o. sa venuje sprostredkovateľskej činnosti v oblasti obchodu, najmä vyhľadávaniu obchodných príležitostí pre zahraničných investorov a taktiež sprostredkovaniu obchodu v zahraničí. Spoločnosť VFL EUROPE, s.r.o. funguje od začiatku roka 2015, no skúsenosti a kontakty, ktorými náš tím disponuje, sme nadobúdali viac ako 15 rokov.

    Možný dátum nástupu

    1.4.2015 (prípadne podľa dohody)

    Typ pracovného pomeru

    • skrátený úväzok

    Dosiahnuté vzdelanie

    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • stredoškolské s maturitou
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    VFL EUROPE, s.r.o.

    Iné obchodné činnosti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý
    • Počítačové znalosti – programátor
    • AJAX – pokročilý