Programátor

    0 128

    2085263

    sk

    Dátum zadania pracovnej ponuky

    2015-04-17 08:07:03

    • Programátor
    • Web dizajnér

    • Informačné technológie

    Popis práce

    Vyžadujeme znalosti v:
    – HTML
    – CSS
    – PHP
    – MySQL
    – znalosti týkajúce sa v oblasti CRM “ vTiger“ sú výhodou
    – referencie

    – nutná znalosť cudzieho jazyka – anglický alebo nemecký jazyk – pokročilý

    Požiadavky na uchádzača

    – zmysel pre zodpovednosť a samostatnosť

    Ponúkame Vám všetky výhody mladej reklamnej agentúry. Môžete sa stať súčasťou kvalitného tímu mladých ľudí, pracovať na zaujímavých projektoch a naštartovať svoju kariéru.
    Plat dohodou+ príplatky za nadčasy a 13.plat.

    Uchádzači o túto pozíciu zasielajte životopisy + predstavu mesačného príjmu na uvedenú E-Mailovú adresu: agentur@agilisgmbh.com

    Hlavnou náplňou našej činnosti sú CRM systémy vytvárané na mieru podľa potrieb zákazníka, od jednoduchých systémov až po komplexné spracovávanie vnútropodnikovej činnosti.

    Možný dátum nástupu

    01.06.2015

    Typ pracovného pomeru

    • plný úväzok
    • na dohodu

    Dosiahnuté vzdelanie

    • stredoškolské bez maturity
    • stredoškolské s maturitou
    • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    • vysokoškolské II. stupňa
    • študent strednej školy
    • študent vysokej školy
    • vysokoškolské I. stupňa
    • vysokoškolské III. stupňa

    Názov spoločnosti

    agilis GmbH

    1

    Iné neuvedené oblasti

    Znalosti

    • Jazykové znalosti
    • Anglický jazyk – mierne pokročilý